POLSKA B 2017

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z rajdu opublikowaną w biuletynie Motocykl Moje Hobby. Do pobrania tutaj: MMH Rajd POLSKA B 2017

X Jubileuszowy Rajd POLSKA B odbędzie się w terminie 28 września – 01 października 2017 r. Tak jak anonsowaliśmy podczas ubiegłorocznego rajdu sama trasa będzie w dużej części pokrywała się z pierwszą edycją, lecz sam rajd zostanie wydłużony o jeden dzień. Z 28 na 29 września (z czwartku na piątek) będziemy nocować w pokojach na Karczówce w Kielcach, gdzie wieczorem zorganizujemy wieczór wspomnieniowy. W piątek po raz pierwszy w historii rajdu POLSKA B pojedziemy do samego serca Kielc. Plan zwiedzania jest jeszcze w trakcie opracowywania, ale już teraz możemy zdradzić, że temat przewodni będzie związany z osobą Marszałka Józefa Piłsudskiego (w 2017 r. przypada 150. rocznica jego urodzin). Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w rajdzie już od czwartku, więc można przyjechać również na Karczówkę w piątek wieczorem, skąd całą kolumną pojedziemy na miejsce noclegowe w środku nicości (co za tym idzie brak jakichkolwiek wygód i każdy zapewnia sobie przetrwanie). Żeby Was jeszcze bardziej zniechęcić kolejna baza będzie w zupełnie innym miejscu i również pozbawiona wszelakich wygód. W takiej właśnie formule rozpoczynaliśmy rajd POLSKA B i wszyscy, którzy nie byli na pierwszej edycji, będą mogli poczuć ten niepowtarzalny klimat. Ci, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi polecamy zapoznanie się z ubiegłoroczną edycją rajdu – tutaj.

I edycja rajdu POLSKA B w 2008 r. Przejazd przez Grząby Bolmińskie. Fot. Adam Grzegorzewski

Zaproszenia na rajd w formie bezpośrednio adresowanych maili do poszczególnych osób powinniśmy wysłać jeszcze przed wakacjami. Już teraz rezerwujcie sobie termin i serdecznie zapraszamy!