Spotkanie ŚNGM w „Czterech Łapach”

W dniu 15 grudnia 2019 r. o godz. 17.00 odbyło się przedświąteczne spotkanie osób związanych z działalnością Świętokrzyskiej Nieformalnej Grupy Motocyklowej. Dzięki uprzejmości Bartka mogliśmy się spotkać w przytulnej salce przychodni weterynaryjnej „Cztery Łapy” w Kielcach.

Pojawiło się łącznie 14 osób (nie licząc dzieciaków). Najdalszą trasę miał do przejechania Tomek SHL – bardzo miła niespodzianka! Głównym tematem spotkania było nakreślenie planów wyjazdowych na rok 2020. Pojawiło się kilka różnych koncepcji, z czego dominującą jest wyjazd na Białoruś (głównie zaprzęgi) w terminie 24.07-02.08.2020 (pierwotny termin: 17.07-26.07.2020, który zapewne też będzie brany jeszcze pod rozwagę). Kolejne pomysły to wyjazd na wschód (ok. 9 dni) w formule typowo turystycznej (solówki i zaprzęgi) oraz ściana wschodnia Polski w formule rodzinnej (ok. 4 dni) z punktem kulminacyjnym w sobotę 15 sierpnia w Kodniu – główne uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej.

Abstrahując od snucia planów miło było po prostu spotkać się twarzą w twarz, porozmawiać i w końcu złożyć sobie życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Kolejne spotkanie w tak licznym gronie odbędzie się zapewne w czasie ferii zimowych w remizie w Suliszowie. Dla koneserów jeszcze wyjazd w styczniu (17-19.01.2020) na Zimowe Święto Kosza do Niewierszyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *